Sausainėliai

Kas yra sausainėliai „cookies“?

Tai įprasta praktika beveik visose profesionaliosiose svetainėse. Ši svetainė taip pat naudoja sausainėlius „cookies“ – tai yra nedideli failai, kurie atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, kad pagerintų jūsų patirtį mūsų svetainėje, dar kitaip vadinami slapukais. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka ir kaip mes ją naudojame bei kodėl kartais tenka saugoti šiuos slapukus. Mes taip pat nurodysime, kaip galite užkirsti kelią šiems slapukams saugoti informaciją apie jus, tačiau tai gali pakenkti arba „sugriauti“ tam tikrus svetainės funkcijų elementus.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus, žr. „Wikipedia“ straipsnį apie HTTP slapukus.

Kaip mes naudojame slapukus

Mes naudojame slapukus dėl įvairių priežasčių. Deja, daugeliu atvejų nėra jokių standartinių variantų slapukų išjungimui be visiško su jais susijusių funkcijų išjungimo. Rekomenduojame palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jie jums reikalingi, ar ne.

 

Išjungti slapukus

Galite uždrausti slapukų nustatymą koreguodami naršyklės nustatymus (žr. Naršyklės žinyną, kaip tai padaryti). Atminkite, kad slapukų išjungimas paveiks šios ir daugelio kitų lankomų svetainių funkcionalumą. Išjungus slapukus paprastai taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos. Todėl rekomenduojame neišjungti slapukų.

 

Slapukai, kuriuos mes sukūrėme

Kad galėtume suteikti jums puikią patirtį šioje svetainėje, mes išsaugome jūsų pageidavimus, kaip ši svetainė atrodo ir ką daro, kai ją naudojate. Norint prisiminti jūsų nuostatas, mes turime nustatyti slapukus, kad šią informaciją būtų galima pasiekti, kai naršote šiame puslapyje.

 

Trečiųjų šalių slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais mes taip pat naudojame slapukus, kuriuos teikia patikimos trečiosios šalys. Šiame skyriuje pateikiama informacija apie trečiųjų šalių slapukus, su kuriais galite susidurti naudojant šią svetainę. Ši svetainė naudoja „Google Analytics“, kuri yra viena iš labiausiai paplitusių ir patikimų analitinių priemonių internete, padedanti mums suprasti, kaip naudojatės svetaine ir kokiais būdais galėtume patobulinti jūsų patirtį. Šie slapukai gali stebėti tokius dalykus kaip laikas, kurį praleidote svetainėje ir lankomus puslapius, kad galėtume ir toliau kurti įdomų turinį.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google Analytics“ slapukus, žr. Oficialų „Google Analytics“ puslapį.

Jei yra kažkoks slapukas, dėl kurio nesate tikri ar jums reikia ar ne, dažniausiai saugiau palikti jį įjungtą, kadangi jie sąveikauja su funkcijomis, kurias naudojate mūsų svetainėje.

Mūsų naudojamų slapukų sąrašas

Slapuko pavadinimas Slapuko tikslas Slapuko naudojimo terminas Naudojami duomenys
_ga Interneto svetainės lankomumo duomenų stebėsena 2 metai Anoniminiai statistiniai duomenys
_gat Interneto svetainės lankomumo duomenų stebėsena 1 minutė Anoniminiai statistiniai duomenys
_gid Interneto svetainės lankomumo duomenų stebėsena 1 diena Anoniminiai statistiniai duomenys

 

Jei vis dar ieškote daugiau informacijos, galite susisiekti su mumis el. paštu hello@iconic.lt