Naujausi projektai

RSR Nürburg

Tarptautinės sportinių ir lenktyninių automobilių nuomos kompanijos verslo valdymo sistema. Naudojantis ja administratoriai gali valdyti automobilių garažą, užsakymus ir kita, o lankytojai gali išsinuomoti automobilį nepamirštamai dienai lenktynių trasoje.

Ringfreaks

Unikali sportinių automobilių rezervacijos sistema leidžianti išsinuomoti automobilį bandomajam važiavimui ar užsiregistruoti lenktynėms žymiausioje Nürburgring trasoje.

Shakesnack Sushi

Populiaraus ir Vilniuje pamėgto sushi restorano elektroninė parduotuvė. Lankytojams ji leidžia greitai ir patogiai užsakyti maistą į namus iš artimiausio restorano, o administratoriai džiaugiasi unikalia užsakymų valdymo sistema bei integracija su kurjeriais.

Fitnest

Verslo valdymo sistema lengvesniam treniruočių ir sportinių užsiėmimų planavimui, skirta automatizuoti ir palengvinti daugelį kasdienių, dažniausiai rankiniu būdų atliekamų, procesų.

Sugar-Cube

Reprezentacinė interneto svetainė su integruota kambarių rezervacijos ir užsakymo sistema, leidžianti personalizuoti kambarius pagal kiekvieno kliento pageidavimus.

Rempoliai

Privačių ir komercinių pastatų statybos paslaugas teikiančios įmonės reprezentacinė interneto svetainė. Šioje tvarkingo ir šiuolaikiško dizaino svetainėje pristatomos kliento paslaugos, pateikiami darbų pavyzdžiai bei kviečiama susisiekti naudojantis kontaktų formomis.

Inovomed

Rusijos rinkai skirta elektroninė parduotuvė su išplėstiniu kuponų taikymo funkcionalumu. Šioje svetainėje parduodamas vienas produktas – maisto papildas, skirtas vyrams. Tai puikus vieno produkto elektroninės parduotuvės pavyzdys.

Caerusmed

Vaistų gamintojo elektroninė parduotuvė skirta visos Europos rinkoms. Šioje elektroninėje parduotuvėje slypi net 9 atskiros sistemos, kurias valdo skirtingų Europos valstybių filialai. Skirtingų šalių sistemos turi skirtingus mokėjimo ir pristatymo būdus.

Agovirax

Virusų prevencinio bei profilaktinio vaisto reprezentacinė interneto svetainė. Svetainėje apstu informacijos apie klinikinius tyrimus, virusus, vaisto poveikį ir kaip šį vaistą įsigyti. Spalvinga ir akiai patraukli svetainė pateikiama 5 kalbomis.

Telefas

Išskirtinio dizaino elektroninė parduotuvė, kurioje prekiaujama telefonais ir jų priedais. Paprasta, tačiau efektyvi svetainė su patogia filtravimo ir paieškos sistema leidžia pristatyti teikiamas paslaugas bei skaitmenizuoti telefonų ir jų priedų parduotuvės verslą.

Sermatrop Alfa

Vyrams skirto maisto papildo reprezentacinė interneto svetainė. Ši svetainė skirta Rusijos rinkai ir atitinka Rusijos vaistų reklamos įstatyme nurodytus apribojimus. Taip pat yra galimybė palikti atsiliepimą apie vaistą, kurį turi patvirtinti administratorius.

Krokodiliukas

Ryški, žaisminga ir spalvota, tačiau ne ką mažiau patogi Krokodiliuko akrobatikos mokyklos reprezentacinė interneto svetainė, kurioje galite lengvai rasti visą svarbiausią informaciją apie paslaugas ir treniruotes.

Eurohorecana

Maisto prekių elektroninė parduotuvė skirta reprezentuoti HoReCa paslaugas teikiančią įmonę, supaprastinti ir palengvinti prekių užsakymo procesą esamiems klientams bei sudaryti galimybę pritraukti naujus pirkėjus.

E-Bauerfeind

Tai elektroninė parduotuvė, kurioje prekiaujama ortopediniais įtvarais, įdėklais ir avalyne. Šių produktų kokybę įvertino ir Lietuvos Tautinis olimpinis komitetas. Žinoma, kad kokybiški produktai reikalauja kokybiškos elektroninės parduotuvės.

E-galanterija

Kokybiškų galanterijos gaminių elektroninė parduotuvė startavusi 2012 metais ir per trumpą laiką užsitarnavusi vietą ypač konkurencingoje internetinėje erdvėje, kurioje galite įsigyti žymių gamintojų prekių.

Energy Green

Inžineriniais LED apšvietimo sprendimais užsiimančios įmonės reprezentacinė interneto svetainė ir elektroninis prekių katalogas su individualiai jiems pritaikyta prekių katalogo importavimo sistema.

SDDS Interjerai

Lietuvos uostamiestyje įsikūrusios Sigito ir Ritos Danielių interjero projektavimo įmonės „SDDS interjerai“ reprezentacinė interneto svetainė skirta supažindinti su paslaugomis ir asmenine projektavimo darbų galerija.

Rojaus Daržas

Rojaus daržas – tai vieta, kur galite rasti laimingo, sveiko ir linksmo gyvenimo būdo patarimų bei paslaugų. Mes sukūrėme jų firminį stilių atitinkančią interneto svetainę, su tinklaraščiu ir elektronine parduotuve.

Provincialė

Elektroninė parduotuvė skirta perkelti, jau 15 metų veikiantį ir savo prancūziška dvasia įkvepiantį butiką „Provincialė“, į internetinę erdvę. El. parduotuvėje rasite gurmaniškų kvepalų, kvapų namams, originalių papuošalų, porceliano, krištolo ir kt.

Dermamay

Į užsienio rinką orientuotos odos priežiūros priemonių produktų linijos „Dermamay“ elektroninė parduotuvė, kurioje vyrauja minimalistinis, neperkrautas ir į produktą orientuotas interneto svetainės dizainas. 

Tango Reklama

Radijo reklamą ir jos gamybą teikiančios grupės Tango Reklama, kuri atstovauja tokias radijos stotis, kaip: „Radiocentras”, „RUSRADIO LT”, „ZIP FM”, „Relax FM”, „ROCK FM” reprezentacinė interneto svetainė.

Glow In The Dark

Tai puikus pavyzdys, kai klientui reikia kažko nestandartinio ir unikalaus. Tamsus fonas, ryškios judančios detalės, spalvą keičiantys ir akį traukiantys dizaino elementai puikiai perteikia vietą skirtą paauglių vakarėliams.

IntimaModa

Jau daugiau nei dešimtmetį veikiančios įmonės, užsiimančios aukštos kokybės apatinio trikotažo importu bei prekyba Baltijos šalyse, elektroninė parduotuvė išsiskirianti klasikiniu ir rafinuotu dizainu.

Astrameda

Nuo 1993 metų medicinos reikmenimis ir įranga prekiaujančios įmonės „Astrameda“ elektroninė parduotuvė, kurios dizainas ir funkcionalumas buvo kurtas išlaikant per ilgus metus susikurtą įdirbį ir firminį stilių.

Kiti projektai prie kurių įgyvendinimo esame prisidėję

Rugosa.lt

Transbaltis.lt

Hitecha.lt

KlinkerisVisiems.lt

DvaroBravoroMenė.lt

ConsultingAlliance.eu

Sopa.lt

ShareTheLight.lt

Misija-Darbas.lt

KordicepsoPapildai.lt

Autarė.lt

AutoExpert.lt

BlokeliųCentras.lt

BūstoBaldai.lt

Eimeta.lt

Ekovila.lt

InžinerinėsSistemos.eu

GeraVirtuvė.lt

Holograma.lt

IbimSolutions.lt

KomunalinėTechnika.lt

Malkinė.lt

Minimum.lt

Primulator.lt

Galime.lt

Tvoraplius.lt

Rokmonas.lt

KvitųŽaidimas.vmi.lt

StaskoGroup.estate

Dalesbury.co.uk

Timedis.lt

Tonitra.lt

Arvikas.lt

Augmona.lt

Conmaster.lt

LoftSystem.lt

Dominis.lt

Geoazis.lt

Instalo.lt

ŽvakiųNamai.lt

ŽemėsPletra.lt

ŽoliųNamai.lt

AmicusHotel.lt

Sodyba-Brazylija.lt

Barduva.lt

Baltfuels.eu

Gintautec.com

AlfaValymas.lt

BaltosProgos.lt

Biosol.lt

EuroŠvara.lt

SaboDetailing.lt

Faktumas.lt

FoxLine.lt

GreenLaukis.lt

GrožioPaslaptys.lt

Gurmada.lt

ManoLoto.lt

Oris.lt

Postia.io

Saugardas.lt

SveikaNugara.lt

Jolie.lt

E-dirbtuves.lt

BioParkas.lt

RacingLadies.lt

VairavimoAkademija.lt

Ekuras.lt

MyBike.lt

TipConstruction.lt

Termodata.lt

ClassicLineDecor.com

EmStatyba.lt

Faktora.lt

Vilkama.lt

KupoliniaiNamaiStatyba.lt

Kalara.lt

KasparaviciausKlinika.lt

Bizbon.com

Autobilda.com

Bružlita.lt

StogųSpecialistai.lt

StylistGoda.com

Atlikėjas.lt

KūrybiniaiViražai.lt

JoyFocus.lt

Racing.lt

VilkoKartodromas.lt

RallySchool.lt

Kalara.lt

Cemer.lt

HiuMusic.lt

DomusNaturalis.lt

TermoEfektas.lt

GPSpro.lt

AtmerkAkis.lt

JaustisLaisvai.lt

Buhalterijos.lt

OfficeGym.lt

Salcura.lt

NewMiracle.com

InTaxConsult.com

LeftclickRightclick.com

Reborda.lt

RedFieldCapital.co.uk

Ieškote patikimo IT partnerio?

Mes Jūsų paslaugoms, parašykite mums.