Privatumo politika

Mes gerbiame jūsų privatumą ir duomenų saugumą, todėl užtikriname maksimalią jūsų asmeninių duomenų apsaugą naudojantis mūsų interneto svetaine ar su mumis bendraujant kitais komunikacijos kanalais (telefonu, el. paštu). Visa individualiai identifikuojama informacija apie klientą yra laikoma konfidencialia. Jokie asmeniniai duomenys nėra ir nebus perduodami trečiosioms šalims, prieš tai negavus lankytojo sutikimo arba to nepareikalavus atitinkamoms teisinėms ar valstybinėms institucijoms. 

Teikiama paslauga

Paslauga fiksuoja vartotojų lankančių tinklalapį naršyklės sausainėlius (angl. cookies). Taip vartotojams suteikiama efektyvi informacija atsižvelgiant į jų poreikius ir ieškomos informacijos pobūdį. Informacija vartotojams teikiama reklaminių skydelių pagalba Google vaizdinės reklamos tinkle. Paslaugos galima atsisakyti išvalant naršyklės sausainėlius iš atminties. Taip pat galima nustatyti rodomos reklamos pobūdį šiame puslapyje „Google Ads Settings“

 

Renkami asmeniniai duomenys

Mes nerenkame informacijos apie vartotojus (tokios kaip vardas, el. pašto adresas, IP adresas, įmonės pavadinimas), išskyrus tuos atvejus, kai sąmoningai ir žinodamas vartotojas šiuos duomenis, pateikia pats. Ši informacija yra naudojama teikti geresnes informavimo paslaugas vartotojams, informacijos neperduodant tretiesiems asmenims ir instancijoms. Vartotojų asmeniniai duomenys bus naudojami tik su iconic.lt ir jų partneriais susijusiais produktais bei procesais informacijai teikti ir pasiekti lankytojus.

 

Asmeninių duomenų panaudojimas

Vartotojų asmeniniai duomenys bus naudojami tik su Paslauga susijusiais produktais ir procesais. Lankytojų duomenys yra užfiksuojami ir atskleidžiami tik su pažeidimu susijusiais atvejais ir tik atitinkamiems valstybės pareigūnams arba institucijoms. Kompanija nesidalins informacija apie vartotojus su reklamos užsakovais. Kita informacija apie vartotoją yra pateikiama tik jam pačiam su tuo sutikus arba to pareikalavus atitinkamoms valstybės institucijoms, su teismo nuosprendžiu arba prokuroro suteiktu kratos orderiu. Kiti pranešimai ir pasiūlymai gali būti pateikiami vartotojui su tuo sutikus ir neviršijant jo privatumo, kaip tai nuodyta Lietuvos Respublikos įstatyme.

 

Privatumo politikos keitimas

Iconic.lt bet kada gali pakeisti savo privatumo politiką. Apie tai iš anksto pranešusi savo tinklalapyje. Vartotojams rekomenduojama reguliariai domėtis privatumo politika.

 

Elektroninių šiukšlių politika

Mes garantuojame savo klientams, kurie naudojasi paslauga, kad jų elektroninio pašto adresai nebus naudojami el. pašto šiūkšlių (SPAM’o) siuntimui. Be to pateikę savo duomenis vartotojai iš iconic.lt negaus laiškų:

  • su negaliojančiomis arba suklastotomis elektroninių laiškų antraštėmis;
  • su negaliojančiais arba nesančiais simbolinių adresų srities (domenų) pavadinimais;
  • kitais klaidinančio adresavimo būdais;
  • talpinančių klaidinančią arba melagingą informaciją Temos eilutėje;
  • teikiančių klaidinantį arba melagingą turinį elektroniniame laiške;
  • pažeidžiančių paslaugos sąlygas ir taisykles.